Tusen takk for minnegaven vi har mottatt i forbindelse med Jan Roger Johansens bortgang

Postet av Tistedalen FL den 2. aug 2026

 Her ser vi Jan Roger til høyre sammen ved Vidar Backstrøm, med hver sin premie etter et o-løp i 1960!


Det er med stor takknemlighet og vemod at Tistedalen Friluftslag minnes vårt  medlem Jan Roger Johansen.

Jan Roger var medlem i Tistedalen Friluftslag gjennom mange år og hadde alltid TFL i sitt hjerte. Som yngre var han en aktiv orienteringsløper i klubben. Selv om arbeidet i Nordsjøen gjorde at han i lange perioder var borte fra Halden, beholdt han den nære tilknytningen til friluftslaget og fulgte fortsatt med på det som skjedde.

Etter at han ble pensjonist, ble Jan Roger igjen en del sammen med «torsdagsgubbene», hvor han bidro til både det gode fellesskapet og arbeidet som blir lagt ned for friluftslaget. Hans lune væremåte, engasjement og trofasthet vil bli husket av mange.

Vi vil rette en varm takk til alle som har gitt en minnegave til Tistedalen Friluftslag i forbindelse med Jan Rogers bortgang. Det er kommet inn kr 4.000, og vi er både rørt og takknemlige for denne omtanken.

Vi lover å forvalte minnegaven på en god måte, i tråd med Tistedalen Friluftslags arbeid og som et varig minne om Jan Roger Johansen.

Tistedalen Friluftslag takker Jan Roger for hans lange og trofaste medlemskap, for innsatsen han la ned gjennom årene, og for alle de gode minnene han etterlater seg.

Våre varmeste tanker går til hans familie og nærmeste.

Hvil i fred, Jan Roger. Du vil bli savnet, men aldri glemt.

Kjell Bernstrøm

Leder 

Tistedalen Friluftslag


Logg inn for å skrive en kommentar.