Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sun 28 Mar
kl 10:00 - 14:00
Tur i Svalerødkilen
Tistedalen FL   Frammøte ved Svalerødkilen…
Mon 5 Apr
kl 10:00 - 15:00
Tur i Vestfjella
Tistedalen FL   Tur til Vestfjella, 2. påskedag.…
Sun 11 Apr
kl 11:00 - 14:00
TFL-dagen
Tistedalen FL   Aktiviteter for hele familien i Tistedalen…
Sun 18 Apr
kl 10:00 - 14:00
På villspor i naturreservatet (Lundsneset)
Tistedalen FL   Frammøte Tangen brygge,…
Sun 18 Apr
kl 10:30 - 14:00
Klatretur til Hankø
Tistedalen FL   Oppmøte på Kiwi,…
Sun 25 Apr
kl 11:00 - 15:00
Fellestur med DNT Indre Østfold
Tistedalen FL   Historisk vandring fra Juver til…
Sun 9 May
kl 10:00 - 14:00
Bjørbekk - Gruveveien
Tistedalen FL   Frammøte Kiwi, Brødløs kl.…
Thu 20 May
kl 18:00 - 20:00
Åsen rundt, Ertemarka
Tistedalen FL   Frammøte Tistedalen Skianlegg kl.…
Sat 29 May
kl 10:00 - 16:00
Lavvotur med DNT ung, Tistedal
Tistedalen FL   Frammøte Vadet, Tistedal.For mer info og…
Sun 6 Jun
kl 10:00 - 15:00
Thorsølandet
Tistedalen FL   Frammøte studentparkeringen på…
Sat 26 Jun
kl 10:00 - 16:00
Kanotur med DNT ung, Tistedal
Tistedalen FL   Kanotur på Femsjøen, frammøte…
Sun 27 Jun
kl 11:00 - 14:00
Snorkletur til Klartjern, Aremark
Tistedalen FL   Oppmøte ved Tangen brygge, Tistedal.…
Fri 6 Aug
kl 16:00 - 15:00
Overnattingstur til Budalsvika med Barnas Turlag,
Tistedalen FL   Pakkeliste kommer ved påmelding! Frist 1.…
Sun 15 Aug
kl 10:00 - 14:00
Brattås naturreservat
Tistedalen FL   Frammøte på P-plass på Brekke…
Sun 29 Aug
kl 10:00 - 14:00
Bakke brygge - Liholttjern - Soverkollen
Tistedalen FL   Frammøte Bakke brygge kl.…
Sun 5 Sep
kl 07:00 - 18:00
Seniortur til Dalseter Høyfjellshotell
Tistedalen FL   For mer informasjon og påmelding: Kontakt…
Sun 5 Sep
kl 10:00 - 15:00
Mørkbukta - Blytjern
Tistedalen FL   Frammøte gamle Asak skole kl.…
Sun 5 Sep
kl 11:00 - 14:00
Kom deg ut dagen
Tistedalen FL   Oppmøte ved Tistedalen SkianleggVi…
Sun 12 Sep
kl 11:00 - 15:00
Ørnrøys - Brattskott
Tistedalen FL   Frammøte Folkvang skole kl.…
Sun 19 Sep
kl 10:00 - 15:00
Elgsjøen rundt
Tistedalen FL   Frammøte på P-plass ved Risum vgs.…
Sun 26 Sep
kl 09:00 - 16:00
Tur til Budalsvika
Tistedalen FL   For mer info  se www.tf.no eller Facebook…
Wed 13 Oct
kl 17:30 - 20:00
Førstehjelpskurs ved bruk av hjertestarter
Tistedalen FL   Ertehytta kl. 17.30. Påmelding til…
Sun 17 Oct
kl 11:00 - 14:00
Tur ved Brekke sluser
Tistedalen FL   Oppmøte ved slusene.Turansvarlig:…
Sun 7 Nov
kl 10:00 - 13:00
Ertemarka rundt
Tistedalen FL   Frammøte Tistedalen Skianlegg. Tippetrim…
Sun 12 Dec
kl 12:30 - 13:30
Nissesøndag på Ertehytta
Tistedalen FL   Oppmøte ved Tistedalen…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 2 Mar
kl 18:30 - 21:00
Digitalt årsmøte i TFL 2. mars
Tistedalen FL  
På grunn av covid-19 bestemmelser har…   Les mer  
Sun 7 Feb
kl 11:00 - 14:00
Kom deg ut dagen AVLYST p.g.a koronasituasjonen!!
Tistedalen FL  
  Les mer  
Sun 1 Nov 2020
kl 10:00 - 13:00
Ertemarka rundt
Tistedalen FL  
Tippetrim for hele familien. Frammøte…   Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 17:30 - 20:00
AVLYST! Førstehjelpkurs med bruk av hjertestarter
Tistedalen FL  
Ertehytta kl. 17.30. Påmelding til…   Les mer  
Sun 11 Oct 2020
kl 11:00 - 14:00
Tur til Elgåfossen med Barnas Turlag
Tistedalen FL  
Samkjøring fra Kiwi, Risum kl. 11.00. …   Les mer  
Sun 27 Sep 2020
kl 10:00 - 15:00
AVLYST! Tur til Budalsvika
Tistedalen FL  
For mer info www.tfl.no eller Facebook etter…   Les mer  
Sun 20 Sep 2020
kl 10:00 - 14:00
Håkenbyfjella - Vestfjella
Tistedalen FL  
Frammøte ved gamle Asak skole kl. 10.00.…   Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 17:30 - 20:00
Ystehede - Skriverøya
Tistedalen FL  
Frammøte ved Velhuset, Ystehede kl. 17.30.…   Les mer  
Sun 13 Sep 2020
kl 10:00 - 14:00
Tur til Store Vedøfse
Tistedalen FL  
Frammøte Tangen brygge kl. 10.00.…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline